AfrykaDominika na KOLOSACH!!!Na tegorocznych KOLOSACH będę miał przyjemność zaprezentować swoją podróż po Afryce Zachodniej. Zapraszam Wszystkich!!!

Gdynia, 13 marca godz. 13.20
Wstęp wolny

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witam! Jestem pod wielkim wrażeniem pańskiej dzisiejszej prezentacji i opowiadania na "Kolosach".Gratuluję niesamowitej podróży i życzę kolejnych, równie udanych! Serdecznie pozdrawiam ;)
W.B.

Anonimowy pisze...

Było niesamowicie. Na tyle dobrze przeprowadzony pokaz, że aż chciałam wstać i wybiec w nieznane - do tego stopnia ciekawość mnie porywała! Bardzo podziwiam i pozdrawiam : )

Anonimowy pisze...

Byłem wczoraj przez ponad 7 godzin na prelekcjach i ciesze sie ze trafilem na Twoja prezentacje. Byla rewelacyjna i stala sie inspiracja dla mnie. Studiuje geografie a rower byl dla mnie zawsze najlepszym srodkiem lokomocji. Teraz juz wiem co robic w tegoroczne wakacje. Zawsze fascynowaly mnie podroze ale niestety nie mialem odpowiednich na nie funduszy. A wcale nie potrzeba ich tak wiele. Wystarczy chciec... Pozdrawiam goraco i zycze kolejnych tak wspanialych i inspirujacych wypraw rowerowych. Artur

domin pisze...

Dziękuję serdecznie!!! Przy okazji - najbliższa prezentacja - 14 kwietnia w Poznaniu (w Klubie Zak przy ul. Szyperskiej 2).
Będzie więcej czasu - pełniejsza prezentacja.
Album z podróży w przygotowaniu... Pozdrawiam!
Dominik

Anonimowy pisze...

gratuluje!

anulink pisze...

Ja też dołączam do uznania dla całej rowerowej akcji i z niecierpliwością czekam na slajdy w Zaku! Rower mam posłuchaj w taki różowy jazz - cytując Lecha Janerkę i strasznie zazdroszczę rowerowania szczególnie teraz, gdy w tym roku wyjątkowo z powodów zdrowotnych nie mogłam rozpocząc rowerowego sezonu w Poznaniu. Z przyjemnością przyjdę posłuchać Twoich relacji!

Waldek pisze...

Super wyprawa. Teraż życzę odwiedzenia Afryki Południowej.